Obchodní podmínky

Obchodní podmínky společnosti Union film s.r.o.

 1. Jak zásilková služba funguje?
  1. Zboží můžete objednávat na těchto stránkách nebo na e-mailu info@terryhoponozky.cz.
  2. Objednávka je okamžitě po doručení zpracována a náš prodejce Vás bude kontaktovat e-mailem s potvrzením dostupnosti zboží a upřesnění objednávky.
  3. K celkové ceně zboží se připočítává poštovné. Balné se neúčtuje. Výše poštovného: Česká republika: 80 Kč, v případě dobírky 140 Kč; Slovensko: 200 Kč, v případě dobírky 250 Kč. Ostatní státy: 500 Kč.
  4. Při společném objednání plakátů a jiného druhu zboží v jedné objednávce je účtováno dvojnásobné poštovné, a to v případě, že formát plakátu je větší než velikost A3. Plakáty větších rozměrů totiž posíláme ve velkých tubusech, jiné druhy zboží v protinárazových obálkách, v takovýchto případech tedy jako dvě samostatné zásilky.
 2. Způsoby plateb a odběru zboží
  1. Hotovostní platba nebo platba bankovní kartou při osobním odběru v sídle kamenného obchodu Terryho ponožky, Vodičkova 31, Praha 1. Lhůta pro vyzvednutí objednávky je při osobním odběru 14 dnů od doručení potvrzovacího e-mailu. 
  2. Platba bankovním převodem na obchodní účet Union film s.r.o.
   č.ú. 2700651276/2010
   IBAN: CZ98 2010 0000 0027 0065 1276
   BIC: FIOBCZPPXXX
   účet vedený u Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 110 00 Praha 1
   Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky uvedené v potvrzovacím emailu.
   Zboží bude expedováno v den připsání kupní částky na obchodní účet Union Film s.r.o.
  3. Dobírkou v rámci ČR nebo SR o dodaní zboží budete informování Českou poštou a zaplatíte je v hotovosti při převzetí na její nejbližší pobočce.
  4. Platba online přes bránu Paypal pomocí všech běžných platebních karet
  5. Platební metodou GoPay (Více info o platební metodě na www.gopay.cz)
PayPal GoPay

Reklamační podmínky

O obsahu zásilky je zákazník informován ještě před zaplacením dobírky a převzetím (na každé zásilce jsou uvedeny názvy produktů).

Jestliže je výrobek poškozen přepravou nebo vykazuje výrobní vadu

 1. bude vyměněn v obchodě Terryho ponožky (Vodičkova 41, Praha 1) osobně bez prodlení.
 2. lze jej zaslat poštou standardním balíčkem (nikoli dobírkou) do sídla obchodu s uvedením důvodu reklamace, kódu zákazníka a požadavkem na výměnu zboží či vrácení peněz.

Nové zboží bude zákazníkovi neprodleně odesláno poštou již zdarma. V ostatních případech lze vrátit celou dobírkovou částku pouze tehdy, když produkt nebude znehodnocen.

Ochrana osobních dat

Osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v marketingové databázi prodávajícího při plném respektování povinností správce dle §5 zákona č. 101/2000 Sb. Zpracované údaje jsou plně chráněny funkčním systémem ochrany dat.

Navigace